Wyjazd do Parku Trampolin

Utworzono dnia 22.04.2024

22 kwietnia 2024 r. wybraliśmy się do Parku Trampolin w Lesznie. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Na terenie parku  znajdują się: trampoliny kwadratowe, prostokątne, sześciokątne, trampoliny z koszami, basen z gąbkami. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnych trenerów.  Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia, grali w zbijaka, a nawet próbowali robić salta. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem. Dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Utworzono: 22.04.2024